Napisy, dzwięk oryginalny, nc+, Solo 4k, vti 11.0.*

    Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

    • Napisy, dzwięk oryginalny, nc+, Solo 4k, vti 11.0.*

      DZień dobry,

      Mam solo 4k, image VTI 11.0.* i moduł cam z kartą nc+. Nienawidzę lektorów i chcę słuchać ścieżkę dzwiękową oryginalną + ewt. napisy. Najbardziej zależy mi na BBC HD i alekino+ HD. Jakie są możliwości? Różne rzeczy już próbowałam ale ni udało się...

      Z góry dziękuję,

      Alma
    • Witam

      zakupilem ultimo 4k i posiadam modol zparowany z nc+...po wgraniu vti 11.0.2 dziala kilkanascie sekund i sie zacina....tak jak by restartowal kilka razy pod rzad.
      jestem nowicjuszem i prosze podac dokladnie co trzeba sciagnac do vti zeby to chodzilo...zeby mozna bylo wielostrumieniowo nagrywac .
      jakie dodatki musze sciagnac i jak ico gdzie ustawic zeby modol z karta nc+ chodzil bezproblemowo...dziekuje za pomoc
    • Spróbuj zainicjować moduł jeszcze raz oraz zaznach obsługę
      Menu - Ustawienia - Common-Interface - Obsługa wysokiej predkosci transmisji bitów (dt. hohe Datenraten verarbeiten)

      Niestety ograniczenie do jednego strumienia leży po stronie samego modułu... Tutaj nie da się nic zrobić,

      Wyłącz również FCC (Fast Channel Change) .

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von widex ()

    • Witam.
      Ja mam dokladnie ten sam problem.Dziala kilkanascie sekund i sie zawiesza.Masz tez nowy moduł CI+ od nc+.Man tez Vu duo 2.Jak juz bylem tym stanem zalamyny podlaczylem modul z karta do duo 2. i wszystko dzialalo od razu przez caly dzien bez podejmowania jakichs krokow .Na drugi dzien wlaczan Vu duo2 i niestety ta sama historia jak z Solo 4k. Zainstalowalen tez Open Tv image .Bez zmian.Wie ktos z was co jest nie tak albo co zrobic zeby ten problem rozwiazac? Moze jest jakies image ktore nie robi problemow.Mam takie wrazenie ze to jest kwestia image.

      FCC (Fast Channel Change) mam wylaczone.


      Dziekuje z gory za dobre porady.
    • Banan61 schrieb:

      Jezeli nie chcesz lektora tylko chcesz orginalna sciezke to sobie ja zmien. Na pilocie przycisk "audio"
      Czy VU+ dobrze pokazują napisy wbudowane w strumień DVB?

      W Miraclebox gdy oglądam nagrany materiał z dysku i włączę ścieżkę napisów DVB to na ekranie jest kaszana (migoczące napisy, brak synchronizacji). Materiał jest na pewno nagrany poprawnie, bo po przeniesieniu na peceta w VLC wszystko działa OK, np.:
      http://www.bild.me/b..._o_21.10.20.png

      Chodzi mi o materiał zapisywany w /media/hdd/movie, nie żadne pliki ściągane do playerów ani nie chodzi mi o napisy zewnętrzne, tylko o natywną zawartość , która leci z satelity.

      Zastanawiam się nad kupnem Solo4K lub Ultimo ale nie chciałbym wtopić w podobny problem, stąd pytanie do właścicieli VU+.
      Aby włączyć napisy DVB pewnie trzeba wcisnąc dwa razy Audio i potwierdzić wybór (na pilocie Miraclebox mam na to osobny przycisk)

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von peter2018 ()