Jaki Tuner do TNK Smart HD

    Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

    • Jaki Tuner do TNK Smart HD

      Halo
      W Berlinie posiadam doskonale funkcjonujacy VU+ Ultimo. Rok prod. 2012
      Bardzo niewygodne jest ciagle zabieranie go do Polski, aby moc tam ogladac Telewizje na Karte Smart HD.
      Chcialbym wiec kupic sobie drugi tanszy Receiver ktory bylby na stale w Polsce.
      Mam nadzieje, ze ktos z Kolegow ma jakies doswiaczenia i moglby mi podpowiedziec jaki ewentualnie kupic. Chcialbym aby tez nie byl zbyt drogi ca.120-130 Euro.
      Koniecznie winnien miec jednak gniazdo Scart, bo mam w Polsce Stary ale dobry telewizor z gniazdem Scart niestety bez HDMI.
      Oczywiscie winien miec czytnik Conax do Telewizji na Karte Smart HD.
      Ostatnio mialem Opticum Sloth Combo Plus. Niestety ciagle “zapominal” wszystkie Kanaly i Listy faworytow. Najwazniejsze dla mnie jest aby ten nowozakupiony, pracowal stabilnie.
      Mysle, ze ktos ma jakies pomysly.

      Z gory dziekuje za pomoc.

      Pozdrawiam
      Jurek
    • Halo,

      nowe tunery to bedzie ciezko, skart juz praktycznie nigdzie nie jest juz dodawany. Polecam uzywany Solo2, tydzien temu sprzedalem moj za 130€ wiec przypuszczam ze za ta cena jakis kupisz.

      Pozdrawiam