Vti 5.1.0

    Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

    • Czy u Was aktualizacja z 18 spowodowala wywalenie w kosmos montowania dla FleashExpander? W moim przypadku (Uno), tak sie stalo i po ponownym zainstalowaniu dodatkow (usr/), niestety problem z "2" i "8" nadal wystepuje. A aktualizowac nie mozna, bo po nacisnieciu zielonego, wyskakuje informacja "Twoj system jest aktualny". Wyglada to tak, jakby poprawione pliki z 17, trafily na pena, a po ponownej instalacji FE, problem wrócil.
    • Mój problem polega na tym, że mam brak aktualizacji. Gdy sprawdzam (pod zielonym) nowości to wyświetla mi się komunikat: " Nie ma żadnych aktualizacji lub nie masz połączenia z internetem". A połączenie z internetem mam. Mój box to DUO.
    • sebhe schrieb:

      Mój problem polega na tym, że mam brak aktualizacji. Gdy sprawdzam (pod zielonym) nowości to wyświetla mi się komunikat: " Nie ma żadnych aktualizacji lub nie masz połączenia z internetem". A połączenie z internetem mam. Mój box to DUO.

      Kiedys tu o tym juz pisalem, pomaga pelen restart (wylacznik z tylu). Po bardzo niewielkiej ilosci aktualizacji, mozna przypuszczac ze lada moment wyjdzie nowy soft. Miejmy nadzieje ze z nowymi sterami (Linux 3.3.8) na wszystkie box'y. A tak prawde mowiac, to trudno sobie wyobrazic ze moga tunery dzialac jeszcze lepiej.
    • No niestety restart nie pomaga... W sumie to jakoś mnie to nie martwi, bo wiem, że właśnie niedługo ma wyjść nowy soft. Zastanawia mnie tylko ta przypadłość. Dodam, że VTI mam w meoboot'cie i możliwe, że tu może być pies pogrzebany. Ale tak tylko przypuszczam. Jeśli jednak jest inny powód tego problemu, to z chęcią chciałbym go poznać.