POLSKIE Pluginy(Wtyczki)

    Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

    • POLSKIE Pluginy(Wtyczki)

      Witam.
      Drodzy Forumowicze:
      Jestem od tygodnia SZCZESLIWYM posiadaczem VU+SOLO2 :)
      Reciver dla mnie BOMBA . Oprogramowanie VTI 5.0
      Mieszkam "za Odra" i wiekszosc pluginow (wtyczek) mam po niemiecku :(
      Uzywalem juz opcji SZUKAJ !! ale niestety slabo mi to wychodzi.
      Interesuja mnie przede wszystkim IPLA !!!!na moj VU lub Stremy Polskich Filmow no i ewentualnie cos takiego jak , TUBA na TV Samsung .
      Dziekuje za ewentualna pomoc.
      Wszystkim zycze Zdrowych i Wesolych Swiat Wielkanocnych.
      Wszystko na co mam ochote, jest niemoralne, nielegalne albo tuczace A dobry sex to taki po,którym nawet sasiedzi wychodza na papierosa

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von borneo ()

    • Jesli chodzi o Iple, to w Operze na poczatku byla dodana opcja BigHbbtv i dzieki niej nasza platforma Ipla dzialala (wersja dla telewizorow). No moze to za duzo powiedziane, bo nie funkcjonowaly wszystkie przyciski pilota. Mysle ze dobrego dzialania sie nie doczekamy, a to dlatego ze wymagane sa prawa licencyjne i predzej pojawi sie HBO GO niz cos tylko dla Polakow.
    • @Adam107 : Dzieki za Odpowiedz.
      Probowalem przez przegladarke ale wyskakuje komunikat ze tylko dla Windows-a :(
      No coz trzeba poczekac a moze akurat .....
      Jeszcze raz dzieki
      Wszystko na co mam ochote, jest niemoralne, nielegalne albo tuczace A dobry sex to taki po,którym nawet sasiedzi wychodza na papierosa