Hayirli Olsun

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Hayirli Olsun

Turkce bolumun acilmasinda emegi gecenlere tesekkurler.
      Yerli forumlarimizda binlerce mesaj ve bilgi alisverisi bu resmi forumdan bile hizli iken burayi da en populer bolum yapariz insallah.
      TBCH2002 arkadasimiz sanirim mod bu bolumde. Kendisinden bu forumla ilgili bazi isteklerim var.
      1- forumu kullanirken tum butonlar Almanca oldugundan zorluk cekiyoruz. Forumu en azindan uste konulacak ingilize secmeli butonlarla kullanmak istiyoruz.
      2- Turkce olan bu bolumde genel olarak one cikan istek ve onerileri diger modlarla paylasarak vu+ duo firmasindaki meshur Alex'e yollanmasinda yardimlarinizi bekliyoruz. Bireysel olarak mail gondermekten daha etkili olacaina inaniyorum.
      3- forum utf-8 desteklemiyor san1r1m. Turkce karakterler ascii karakterlere donusuyor.

Simdilik daha fazla istek yazip biktirmayayim sizleri.

Simdiden tesekkurler.

Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von vu+duo-tr ()

• RE: Hayirli Olsun

Haklisin adminlere sunacagim senin isteklerine ama olurmu söz vermeyim.
      Ama TR Bölümü istedik ona basardik herhalde buda fazla bir sorun olmaz insallah.
      Aramiza hosgeldin bu arada.

Ben senin 2ci isteyini tam anlamiyorum. Kusura bakmada

KEIN PN SUPPORT!

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von TBCH2002 ()

• Evet bende cok sevindim Türkce Bölüm acildigini hepimize Hayirli olsun
      VU+ ULTIMO 4K 2 Tb , 2 mal FBC Sat Tuner , Twin HD Sat Tuner , 8 GB Micro Line
      VU+ ULTIMO 1,5 Tb
      DUO 2 1,5 Tb

JBL 8.1 Boxen THX, Receiver - Harman Kardon
      Ipad Air WiFi 32GB
      PS4
    • RE: Hayirli Olsun

Forumda cihazla ilgili veya imajlarla ilgili baz1 istek ve öneriler oluyor.
      Mesela kanal gecislerinde black screen secmeli olmas1 yeri forumlarda genel olarak ortak gorus.
      Diger bir konu; fan sesi bazi arkadaslar1 rahats1z ediyordu. Fan plugin buna cozum oldu.

Baz1 konularda donan1ma dair. Mesela ben kendi ad1ma vu+duo uzaktan kumanda bazi tuslarinin ( ozellikle en cok kullan1lan menu ve exit tuslar1n1n) yerlesimi hic begenmiyorum

Menu ve exit tuslar1 navigasyon (OK) tuslarinin sag ve sol köselerindeki bosluklara konursa cok daha iyi olur.

Bir de foruma utf-8 karakter destei eklenirse Türkceyi katletmeden yazabiliriz

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von vu+duo-tr ()

• O zaman konusmka istedigin seyler hakkinda Konu ac Genel bilgide orda konusalim cünkü hepsini Hayirli Olsun Konu altinda konusmamiz yanlis.
      Simdi senin dedigin Black Screec ac bir konu kardes onun hakkinda olanlari yazalim. Cünkü bir illerde gelecek kisilerde Konuyu hemen bula bilir ve onlarada yardim olur.
      Amacimiz herkeze yardim etmek.

KEIN PN SUPPORT!