vtı team image ne zaman çıkar

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• OE 1.6 olarak cikti yeni VU Image 5.0 ve simdi bütün sistem yenilenmesi lazim ve onun icin az süre bilir.

Ama istersen VTI Image i UBS Stick e kopyala simdikini ve 5.0 orjinal olan image i dene daha hizliymis istersen bi dene ve burda anlata bilirsin

KEIN PN SUPPORT!
    • ORiJiNAL YAZARI : TBCH2002
      OE 1.6 olarak cikti yeni VU Image 5.0 ve simdi bütün sistem yenilenmesi lazim ve onun icin az süre bilir.

Ama istersen VTI Image i UBS Stick e kopyala simdikini ve 5.0 orjinal olan image i dene daha hizliymis istersen bi dene ve burda anlata bilirsin

Tabii denenebilir, ama flashta orj imaj 5.0 usb de vti 1.3 çalýcagýný sanmýyorum.

NOT: yumuþak g ler hala çýkmýyor ondan habire editlemek zorunda kalýyorum

Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von vu+duo-tr ()

• Hayir sen Barry Alle ile diyorsun sanirim.
      Olmuyor birisi OE 1.5 degeri 1.6.

Ama USB Stick a simdiki Image a kopyalip sonra 5.0 deneyip begenmediyin zaman da kopyaladigin image i geri yükliye bilirsin.
      Bende öyle yapiyorum tek Vu+ oldugu icin.

KEIN PN SUPPORT!
    • ORiJiNAL YAZARI : TBCH2002
      Hayir sen Barry Alle ile diyorsun sanirim.
      Olmuyor birisi OE 1.5 degeri 1.6.

Ama USB Stick a simdiki Image a kopyalip sonra 5.0 deneyip begenmediyin zaman da kopyaladigin image i geri yükliye bilirsin.
      Bende öyle yapiyorum tek Vu+ oldugu icin.

Evet, sizin anlatýmýnýzdan BA ile multiboot olarak yanlýþ anladým.
    • bende yeni VTI Image'yi bekliyorum ( 2,5 )
      VU+ ULTIMO 4K 2 Tb , 2 mal FBC Sat Tuner , Twin HD Sat Tuner , 8 GB Micro Line
      VU+ ULTIMO 1,5 Tb
      DUO 2 1,5 Tb

JBL 8.1 Boxen THX, Receiver - Harman Kardon
      Ipad Air WiFi 32GB
      PS4